
Машинка для стрижки волосся міцна, Машинка для стрижки волосся з акумулятором, Тример бездротовий JE-31
1 231 ₴
- В наявності
- Код: 2r97z45y
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Машинка для стрижки волосся міцна, Машинка для стрижки волосся з акумулятором, Тример бездротовий JE-31
🛠️ Машинка для стрижки VGR V-696 з ТУРБО режимом це високоякісний триммер, яким Ви легко можете стригти волосся голови і бороду отримуючи від процесу задоволення.
🛠️ Також хотілося б поділитися, що таке бренд VGR. VGR це завод у Китаї, який спеціалізується саме на виробництві продуктів для стрижки та укладання волосся та славиться якістю своєї продукції. Дуже важливо, що на виробництві ефективно перевіряють якість продукції, в результаті чого клієнт отримує високоякісний продукт, а ми вже отримали величезну кількість вдячних клієнтів.
🛠️ Комплектація:
- ➕ 4 насадки для стрижки 3/6/9/12 мм;
- ➕ масло;
- ➕ USB-кабель для підзарядки;
- ➕ машинка для стрижки;
- ➕ інструкція англійською мовою;
- ➕ Заводська упаковка;
- ➕ Щітка для очищення;
- ➕ підставка для заряджання;
🛠️ Характеристики:
- ➕ Заряджання від USB;
- ➕ Тип акумулятора: Li-Ion;
- ➕ Турбо режим – так
- ➕ Час роботи від АКБ до 300 хвилин;
- ➕ Безпечна зарядка від пристроїв потужністю 5V 1A;
- ➕ Потужність акумулятора 2500 mAh;
- ➕ Час заряджання: 3,5 години;
- ➕ регулювання леза 0,8-2 мм
🛠️ Рекомендуємо заряджати зарядним пристроєм з напругою не більше 5V 1 A, тому що потужніші зарядні пристрої (пристрої швидкої зарядки) можуть нашкодити (вивести з ладу) Вашому електронному пристрою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся голови VGR, Машинка для стриження волосся й потилиці JE-31 |
- Ціна: 1 231 ₴









