
Міні електроплита RAF, Плита для любителів готувати, Кухонна плита для маленької кухні WD-81
518 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6dlxox8242
🏆 Міні електроплита RAF, Плита для любителів готувати, Кухонна плита для маленької кухні WD-81
⚡ Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
⚡ >
⚡ Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
⚡ Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
⚡ Характеристики:
- ⭐ Потужність конфорки: 1000 Вт;
- ⭐ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- ⭐ Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- ⭐ Прогумовані ніжки;
- ⭐ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ⭐ Управління: механічне;
- ⭐ Кількість режимів: 5;
- ⭐ Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- ⭐ Кількість конфорок: 1;
- ⭐ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ⭐ Харчування: 220V;
- ⭐ Вага: 1,2 кг;
- ⭐ Розмір плити 210x210x40 мм
⚡ Комплектація:
⚡ * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
⚡ Характеристики:
- ⭐ Тип управління – Механічне
- ⭐ Покриття варильної поверхні – емаль
- ⭐ Висота – 40мм
- ⭐ Стан – Новий
- ⭐ Колір корпусу – Білий
- ⭐ Варкова поверхня – електрична
- ⭐ Кількість режимів роботи – 5
- ⭐ Вигляд плити – Настільна
- ⭐ Покриття корпусу – емалева фарба
- ⭐ Вага – 1,2кг
- ⭐ Розташування конфорок – квадрат
- ⭐ Загальна кількість конфорок – 1
- ⭐ Ширина – 210мм
- ⭐ Глибина – 210мм
- ⭐ Кількість електричних конфорок – 1
- ⭐ Споживана потужність – 1000Вт




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Побутова плита настільна, настільна плита для готування, Комфоркова електроплита, Електро електроплити WD-81 |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 518 ₴









