
Машинки для стрижки професійні машини, Акумуляторний універсальний тример для стрижки EW-25
1 254 ₴
- В наявності
- Код: 21h17k2m
+380 (97) 594-20-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Машинки для стрижки професійні машини, Акумуляторний універсальний тример для стрижки EW-25
- ☑️ Кнопка ВКЛ/Викл знаходиться на передній панелі, роз’єм для заряджання на основі машинки.
- ☑️ професійні ножі – ви можете використовувати цю машинку не тільки для особистого користування, а й для перукарні;
- ☑️ рівень вологозахисту IPX7 – дозволить Вам з легкістю мити даний апарат під проточною водою
- ☑️ регулювання обертів 5000/6000/ 7000 обертів за хвилину
- ☑️ Регулювання ножів від 0,5-2,5 мм із кроком 0,5 мм – допоможе підібрати потрібну довжину волосся при стрижці;
- ☑️ На LED-дисплеї відображається індикація заряду, швидкість і т.д.
- ☑️ Потужний акумулятор 2600 мАг. Час заряджання до 4 годин. Час безперервної роботи на повному заряді акумулятора 300 хвилин;
- ☑️ Заряджання від джерела живлення з портом USB. Кабель іде у комплекті
- ☑️ У комплекті йде 6 насадок-гребнів і Ви зможете вибрати потрібну довжину: 3 мм, 4-6 мм, 7-9 мм, 10-12 мм, 16-18 мм.
- ☑️ Форма ергономічна, машинка добре лежить у руці.
🎯 Характеристики:
- ☑️ Бренд: VGR
- ☑️ Матеріал корпусу: Пластик
- ☑️ Номінальна потужність: 5 Вт
- ☑️ Живлення: від акумулятора 2600 мАч
- ☑️ Матеріал лез: нержавіюча сталь, кераміка
- ☑️ Водонепроникність: IPX7
- ☑️ Кількість насадок: гребінців-6 шт,
- ☑️ Кількість рівнів швидкості: 5000/ 6000/ 7000 оборотів за хв
- ☑️ Час заряджання: до 4 годин
- ☑️ LED-дисплей: Так
- ☑️ Регульована довжина: 0,5-2,5 мм, 3 мм, 4-6 мм, 7-9 мм, 10-12 мм, 16-18 мм.
- ☑️ Модель: V-695
🎯 Комплект постачання:
- ☑️ масло
- ☑️ USB-кабель
- ☑️ Коробка
- ☑️ Посібник користувача
- ☑️ Машинка для стрижки волосся VGR V-695 -1 шт
- ☑️ Пензлик для очищення-1 шт
- ☑️ Насадки різної довжини – 6 шт


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Чоловічий набір для стриження волосся акумуляторний VGR V-695, Єлектромашинка для стриження EW-25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴









