
Машинка для окантовки акумуляторна Vintage, Електрична машинка для стрижки побутова QF-61
191 ₴
- В наявності
- Код: 96d9u44
+380 (97) 594-20-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Машинка для окантовки акумуляторна Vintage, Електрична машинка для стрижки побутова QF-61
💡 Тример – універсальне рішення для догляду за бородою, вусами та волоссям. Компактний і бездротовий він працює до 2 годин від акумулятора і заряджається всього за 60 хвилин. У комплекті – 4 насадки, які дозволяють вибрати довжину стрижки від 0,5 мм до 4 мм. Леза з нержавіючої сталі та металевий корпус забезпечують надійність та довговічність пристрою. Обладнаний захистом від навантаження та порізів. Пристрій легко брати із собою завдяки його невеликій вазі та компактним розмірам.
💡 Характеристики:
- 🔹 Тип живлення: акумулятор;
- 🔹 Тип акумулятора: li-ion;
- 🔹 Час роботи від акумулятора при повному заряді: 120 хвилин;
- 🔹 Час до повної зарядки акумулятора: 1:00;
- 🔹 Регулювання довжини: змінні насадки;
- 🔹 розміри: 150*40 мм діаметр ручки 22 мм
- 🔹 Кількість змінних насадок: 4 штуки (1.5, 2, 3, 4 мм)
- 🔹 Матеріал лез: нержавіюча сталь;
💡 Комплектація:
- 🔹 Щітка для чищення – 1 шт.
- 🔹 Машинка для стрижки волосся
- 🔹 Упаковка – коробка;
- 🔹 Насадки – 1.5, 2, 3, 4 мм
- 🔹 Кабель для заряджання від USB – 1 шт.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Чудова машинка для стриження волосся, Електрична машинка для стриження потужна Підстригаюча QF-61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴









