
Акумуляторна машинка для стрижки і укладання волосся Vintage, Професійна машинка для стрижки голови BE-12
198 ₴
- В наявності
- Код: 43ux911
+380 (97) 594-20-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Акумуляторна машинка для стрижки і укладання волосся Vintage, Професійна машинка для стрижки голови BE-12
🔹 Машинка для стрижки волосся Vintage T9-1&Bronze — це стильний і багатофункціональний пристрій для створення ідеальних зачісок та догляду за волоссям. Завдяки ергономічному дизайну, потужному роторному двигуну та довговічним лезам, ця машинка стане вашим надійним помічником як у домашньому використанні, так і у професійному догляді.
🔹 Основні характеристики:
- ➕ Заряджання: USB
- ➕ Колір: Бронзовий
- ➕ Розміри: 142 х 40 х 23 мм
- ➕ Живлення: акумулятор (Li-Ion, 1200 мАг, 3,7 В)
- ➕ Матеріал корпусу: пластик
- ➕ Потужність: 5 Вт
- ➕ Тип товару: машинка для стрижки волосся / триммер
- ➕ Час заряджання: 2 години
- ➕ Вага: 170 г
- ➕ Час роботи від акумулятора: 120 хвилин
- ➕ Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- ➕ Двигун: роторний
🔹 Комплектація:
- ➕ Щітка для чищення ножа
- ➕ Зарядний кабель
- ➕ Насадки для стрижки – 4 шт
- ➕ Машинка для стрижки волосся VINTAGE T9
- ➕ Упаковка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження від акб, Класна машинка для стриження волосся Бездротова волосся BE-12 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴








