
Надійна кухонна плита ViLgrand, Потужна одноконфорочна електроплита, Кухонна електрична плита VW-56
939 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6p7929k1uv
+380 (97) 594-20-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Надійна кухонна плита ViLgrand, Потужна одноконфорочна електроплита, Кухонна електрична плита VW-56
👉 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
👉 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
👉 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- 🔘 Вага:1,25 кг
- 🔘 Вага в упаковці:1,55 кг
- 🔘 Кількість конфорок:2
- 🔘 Напруга, В:220
- 🔘 Країна реєстрації бренду:Україна
- 🔘 Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- 🔘 Матеріал плитки:Сталь
- 🔘 Виробник:ViLgrand
- 🔘 Тип встановлення:Настільні
- 🔘 Сфера використання:Для дому
- 🔘 Потужність, кВт:2
- 🔘 Колір:Коричневий
- 🔘 Додаткові характеристики:Спіральний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані ніжки, регульований термостат
- 🔘 Тип керування:Механічне
- 🔘 Тип:Електрична
- 🔘 Країна-виробник:Китай


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Плита побутова переносна ViLgrand VHP132 2000 Вт, Портативна плита для готування їжі VW-56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴






